• facebook
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

produktet

Prodhuesi profesional me më shumë se 13 vjet përvojë

na kuptojnë

PSE ZGJIDHNI yong Dian --- Për të kuptuar YongDian 1AK prodhimit të gjitha raundin

Dongguan Yongdian Veshje Co, Ltd

Dongguan Yongdian Veshje Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2007. Kjo është një swimwear dhe prodhimit të brendshme kompani me integrimin e shitjes / projektimit dhe prodhimit. Ajo e specializuar në prodhimin e të gjitha llojet e / të brendshme swimwear. Ne prodhojnë për swimwear cilësisë së lartë dhe të brendshme markave OEM në vendet e zhvilluara të Evropës dhe Shtetet e Bashkuara, dhe gjithashtu rregulloje prodhimin ODM për një numër të madh të vogla, të mesme dhe të mëdha të konsumatorëve. Shumë konsumatorë kanë një afatgjatë dhe bashkëpunim të qëndrueshëm biznes të mirë me kompaninë tonë. dizajn tonë profesional dhe stafit të prodhimit, të përqëndrohet në cilësinë, të mbajtur premtimet, dhe të sigurojë klientët me shërbime të cilësisë së lartë efikase dhe të shpejtë përgjigjet. qarkullim tonë në vitin 2018 arriti në 35 milionë $ dhe kjo është rritur në mënyrë të qëndrueshme. Ne kemi markat tona MissAdola dhe Aidana, si dhe patentave të shumta të projektimit dhe aftësitë prodhuese të fortë.

Pse na zgjodhet ne

Prodhuesi profesional me më shumë se 13 vjet përvojë

LAJME

Prodhues profesional me më shumë se 13 yers ...

  • Resumption after the coronavirus during 2020 

    We have resumed for a month,and we are in an orderly manner. At a glance, the red work clothes, as if to see the arrival of spring,  all things recovery, full of energy, hope and love!I wish you all peace and happiness in 2020. Even in the rough and dark, you can still catch the shining stars.

  • klientët tanë me vlerë

    Dongguan Yongdian Veshje Co, Ltd / Dongguan 1AK Manufacturing me fabrikën e vet locted Guangdong Province, e cila miratohet nga BSCI, SEDEX është një profesionist fasion thurur veshje prodhues dhe eksportues, integrimin e projektimin, zhvillimin, ndihmuese dhe prodhimit, duke shijuar kërkesave të tregut të qëndrueshme .. .