• facebook
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

Na kontaktoni

Dongguan Yongdian Veshje Co, Ltd

telefon

+ 86-13902611679

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Adresë

F4 Bloc C Lianshang Inteligjente Manufacturing Park, Chuangxing Road Gaobu Town, Dongguan, Guangdong CHINA

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne