• Фејсбук
 • Скопје
 • Твитер
 • YouTube
 • најсилен
 • Instagram

производи

Професионална производител со повеќе од 13 години искуство

Разбирање нас

Зошто да одбереш Јонг ДИАН --- Да разбирање YongDian 1AK сите круг на производство

Dongguan Yongdian Облека копродукции, Ltd

Dongguan Yongdian Облека копродукции, Ltd е основана во 2007 година е за капење и долна облека производство на компанијата со интегрирањето на продажба / дизајн и производство. Таа е специјализирана во производство на сите видови на костими за капење / долна облека. Ние произведуваме за висок квалитет на костими за капење и долна облека OEM брендови во развиените земји во Европа и во САД, а исто така да прилагодите производство ODM за голем број на мали, средни и големи клиенти. Многу клиенти имаат долгорочна и стабилна добра деловна соработка со нашата компанија. Нашиот професионален дизајн и производство на персоналот, се фокусираат на квалитетот, да ги задржи ветувања, и да се обезбеди на клиентите со висок квалитет на услуги ефикасно и брзо одговори. Нашите промет во 2018 година достигна $ 35 милиони и тоа постојано се зголемува. Ние имаме свои брендови MissAdola и Aidana, како и бројни патенти дизајн и силна производство способности.

Зошто да не одберете нас

Професионална производител со повеќе од 13 години искуство

ВЕСТИ

Професионална производител со повеќе од 13 yers ...

 • Eight tips for buying a bikini

  Core Tip: Bikini is always the focus of summer, the most beautiful scenery under the sun and on the beach. The very fashionable bikini will let you win a hundred percent turn-back rate and deduce thousands of styles under the blue sea and blue sky. Bikini is always the focus of summer, the most ...

 • Изборот на костим за капење зависи од обликот на телото и бојата на кожата. Еластичноста не е подобра

  Основен совет: има толку многу брендови на костими за капење на пазарот. Јас навистина не знам на што да обрнам внимание. Често избирам стил и боја што ми се допаѓаат. Ако едноставно не знаете како да изберете костим за капење, погледнете во овој напис. Летото доаѓа, висока температура и низок притисок се ...